Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Authored on
ast: Autoría en
