Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Trigger
el: Εκκίνηση ενεργειών

en: Edit %label
el: Επεξεργασία %label
