Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: Recipient
es: Destinatario

en: Sent
es: Enviado

en: Condition
es: Condición

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Trigger
es: Disparador

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Entity Bundle
es: Paquete de Entidad

en: Edit %label
es: Editar %label

en: Field map
es: Mapa de campo
