Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: Trigger
fi: Tilanne

en: Entity Bundle
fi: Entiteettinippu

en: Edit %label
fi: Muokkaa %label
