Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Condition
gu: શરત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Edit %label
gu: %label સંપાદિત કરો
