Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: About
hr: Opis

en: Trigger
hr: Okidač
