Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
