Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: About
ku: دەربارە
