Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Condition
ne: अवस्था

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
