Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Authored on
nn: Skrive

en: Trigger
nn: Utløysar
