Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه
