Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Author
pt: Autor

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: Label
pt: Etiqueta

en: View
pt: Mostrar

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Sent
pt: Enviado

en: Condition
pt: Condição

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado

en: Offset
pt: Deslocamento

en: About
pt: Sobre

en: Trigger
pt: Gatilho

en: Edit %label
pt: Editar %label

en: Field map
pt: Mapa de campo
