Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Sent
ro: Trimis

en: Condition
ro: Condiție

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Trigger
ro: Declanşator

en: Edit %label
ro: Editează %label
