Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Sent
sk: Poslať

en: Condition
sk: Podmienka

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: Edit %label
sk: Upraviť %label
