Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Sent
sv: Skickad

en: Condition
sv: Villkor

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Edit %label
sv: Redigera %label
