Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Condition
te: నియమం

en: About
te: గురించి
