Scheduled Publish (4.0.0) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Save
az: Saxla

en: States
az: Dövlətlər

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Block
az: Blok

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Workflow
az: İş axını

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Date type
az: Tarix növü
