Scheduled Publish (4.0.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Block
bn: ব্লক

en: Workflow
bn: কাজের ধারা

en: About
bn: সম্পর্কে
