Scheduled Publish (4.0.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Save
eu: Gorde

en: Date format
eu: Data formatua

en: Block
eu: Blokea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Date type
eu: Data mota

en: Asc
eu: Goraka
