Scheduled Publish (4.0.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: - Any -
ga: - Iad uile -
