Scheduled Publish (4.0.0) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Save
he: שמירה

en: States
he: מצבים

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Block
he: בלוק

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: - Any -
he: - הכל -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Date value
he: ערך תאריך
