Scheduled Publish (4.0.0) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Save
hu: Mentés

en: States
hu: Állapotok

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Block
hu: Blokk

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Scheduled date
hu: Időzítés dátuma

en: Date type
hu: Adattípus

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Date value
hu: Dátumérték

en: Computed date
hu: Számított dátum

en: The computed DateTime object.
hu: A kiszámolt időbélyeg objektum.

en: Datetime settings
hu: Időbélyeg beállítások
