Scheduled Publish (4.0.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Block
km: ប្លុក

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: About
km: អំពី

en: Date type
km: ប្រភេទ​កាល​បរិច្ឆេទ
