Scheduled Publish (4.0.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Block
ku: بلۆک

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: About
ku: دەربارە

en: Date type
ku: جۆری بەروار
