Scheduled Publish (8.x-2.13) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: About
pt: Sobre

en: Scheduled date
pt: Data agendada

en: Moderation state
pt: Estado de moderação

en: Date type
pt: Tipo de data

en: Datetime settings
pt: Configurações de data e hora
