Scheduled Publish (8.x-3.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Date format
pt: Formato da data

en: About
pt: Sobre

en: Scheduled date
pt: Data de agendamento

en: Moderation state
pt: Estado da moderação

en: Date type
pt: Tipo de data

en: Date value
pt: Valor de data

en: Computed date
pt: Data calculada

en: The computed DateTime object.
pt: O objeto DateTime calculado.

en: Datetime settings
pt: Configurações de Data/Hora
