Scheduled Publish (8.x-3.11) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Block
am: ጥምር

en: Sort by
am: ደርድር
