Scheduled Publish (8.x-3.11) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Block
el: Μπλοκ

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Date type
el: Τύπος ημερομηνίας

en: Asc
el: Αύξ

en: Date value
el: Τιμή ημερομηνίας

en: Datetime settings
el: Ρυθμίσεις ημερομηνίας και ώρας
