Scheduled Publish (8.x-3.11) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Save
gl: Gardar

en: States
gl: Estados

en: Date format
gl: Formato de data

en: Block
gl: Bloque

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Date type
gl: Tipo de data
