Scheduled Publish (8.x-3.11) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Save
ro: Salvare

en: States
ro: Stări

en: Date format
ro: Format dată

en: Block
ro: Bloc

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Date type
ro: Tip de dată

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Date value
ro: Valoare dată

en: Computed date
ro: Dată calculată

en: The computed DateTime object.
ro: Obiectul calculat de tip dată și oră.

en: Datetime settings
ro: Setări pentru dată și oră
