Scheduled Publish (8.x-3.7) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Date format
sr: Формат датума

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: - Any -
sr: - Сваки -
