Scheduled Publish (8.x-3.7) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Save
tr: Kaydet

en: States
tr: Durumlar

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Block
tr: Blok

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Scheduled date
tr: Zamanlanmış tarih

en: Date type
tr: Tarih türü

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Date value
tr: Tarih değeri

en: Computed date
tr: Hesaplanan tarih

en: The computed DateTime object.
tr: Hesaplanan Tarih Saat nesnesi.
