Scheduled Transitions (2.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Page
hy: Էջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
