Scheduled Transitions (2.2.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Log
gu: નોંધણી

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
