Scheduled Transitions (2.2.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Preview
ps: مخليد

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Revision
ps: بياكتون

en: Permissions
ps: اجازې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
