Scheduled Transitions (2.2.1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Log
af: Logboek

en: Reset
af: Herstel

en: Preview
af: Voorskou

en: Update
af: Dateer op

en: Options
af: Opsies

en: Page
af: Bladsy

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Revision
af: Weergawe

en: Permissions
af: Regte

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
