Scheduled Transitions (2.3.0) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Log
ru: Журнал

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Update
ru: Обновить

en: Options
ru: Настройки

en: Authored by
ru: Автор

en: State
ru: Состояние

en: Latest
ru: Последнее

en: Authored on
ru: Создан в

en: Messages
ru: Сообщения

en: Dynamic
ru: Динамический

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Entity
ru: Сущность

en: New State
ru: Новое состояние

en: Revision
ru: Редакция

en: Permissions
ru: Права доступа

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: operation
ru: операция

en: Bundle
ru: Набор

en: - Disabled -
ru: - Отключено -

en: Automation
ru: Автоматизация

en: Moderation state
ru: Состояние модерации

en: Bundle ID
ru: ID связки

en: From state
ru: Из состояния

en: Latest revision
ru: Последняя редакция

en: Revision log
ru: Лог ревизии

en: To state
ru: В состояние

en: Revision Log
ru: Журнал ревизии

en: Content entity revision ID
ru: ID редакции контента
