Scheduled Transitions (2.4.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Update
mr: अपडेट

en: Options
mr: विकल्प

en: Authored by
mr: लेखक

en: State
mr: राज्य

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
