Scheduled Transitions (2.5.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Log
si: ලොග එක

en: Permissions
si: අවසර

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
