Scheduled Transitions (2.5.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Preview
sl: Predogled

en: Update
sl: Posodobitev

en: Options
sl: Možnosti

en: Page
sl: Stran

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Revision
sl: različice

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Processing
sl: V obdelavi
