Scheduled Transitions (2.5.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
