Scheduled Transitions (2.6.0) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Preview
cs: Náhled

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Options
cs: Možnosti

en: Page
cs: Stránka

en: Authored by
cs: Autor

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: seconds
cs: sekund

en: Messages
cs: Zprávy

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Revision
cs: Revize

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Not processed
cs: Nezpracováno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Latest revision
cs: Poslední revize
