Scheduled Transitions (2.6.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Log
lt: Įrašas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Page
lt: Puslapis

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: State
lt: Etapas

en: Latest
lt: Data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Messages
lt: Žinutės

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Entity
lt: Esybė

en: Revision
lt: Versija

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Not processed
lt: Nevykdyta

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
