Scheduled Transitions (2.6.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Log
mn: Лог

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Processing
mn: Боловсруулж байна
