Scheduled Transitions (2.6.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Log
is: Gerðalisti

en: Reset
is: Tómstilla

en: Preview
is: Undansýning

en: Update
is: Dagfør

en: Options
is: Setingar

en: Page
is: Síða

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Workflow
is: Arbeiðsgongd

en: Revision
is: Útgáva

en: Permissions
is: Rættindi

en: Processing
is: Viðger
