Scheduled Transitions (2.6.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Update
sr: Ажурирање

en: State
sr: Статус

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: seconds
sr: секунди

en: Processing
sr: Обрада

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
