Scheduled Transitions (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Options
tr: Seçenekler

en: Page
tr: Sayfa

en: Authored by
tr: Yazan

en: State
tr: Durum

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Entity
tr: Nesne

en: Revision
tr: Sürüm

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Moderation state
tr: Denetim durumu

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Content entity revision ID
tr: İçerik varlığı düzeltme kimliği
