Scheduled Transitions (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Options
mr: विकल्प

en: Page
mr: पान

en: Authored by
mr: लेखक

en: State
mr: राज्य

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
