Scheduled Transitions (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Log
oc: Jornal

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Options
oc: Opcions

en: Page
oc: Pagina

en: Authored by
oc: Escrich per

en: State
oc: Estat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Entity
oc: Entitat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
