Scheduled Transitions (8.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Page
ka: გვერდი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
